Podróżuj razem z nami
Rezerwuj bilety i oszczędzaj

Bilety lotnicze

Korzystamy ze wszystkich wiodących systemów rezerwacyjnych. Dzięki temu, mamy dostęp do pełnej oferty i możemy zaproponować państwu najniższe stawki za bilety lotnicze. Rezerwujemy bilety zarówno tanich, czarterowych jak i standardowych linii lotniczych. Wybieramy najdogodniejsze połączenia z jak najkorzystniejszymi przesiadkami.

Bilety autokarowe

Spółka Travel Partners jest właścicielem serwisu e-bilecik.pl
Za jego pośrednictwem możecie Państwo zakupić bilety autokarowe, wszystkich wiodących firm przewozowych. W naszych systemach znajduje się ponad 300 tyś. relacji autokarowych, dzięki czemu mają Państwo dostęp do wszystkich połączeń będących w sprzedaży na rynku Polskim

Bilety promowe i kolejowe

W swojej ofercie posiadamy możliwość biletów promowych do wszystkich wiodących przewoźników w Europie. Dzięki nam twoja firma lub ty sam osobiście, będziesz mógł przeprawić się na drugi brzeg bez kłopotów i najniższych cenach. Sprzedajemy również bilety na połączenia kolejowe w Polsce i w Europie.

Bilety wstępu

To zupełna nowość na rynku w Polsce. Dzięki nam zarezerwujesz bilety wstępu do parków rozrywki, oceanariów, delfinariów, zoo, parków tematycznych i na wydarzenia sportowe na całym świecie. Zaplanuj wycieczkę ze swoimi dziećmi lub znajomymi i zarezerwuj wszystko będąc jeszcze w domu.
"Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest
to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej." - Ryszard Kapuściński
Jesteś gotowy?
Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę i zaoszczędzić czas oraz pieniądze, to skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Napisz do nas.

Dziękujemy za wiadomość! Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops! Something went wrong while submitting the form

Kontakt do nas.

biuro@travelpartners.pl

62 599 94 94, 730 092 930

Pl. św. Józefa 1, 62-800 Kalisz

Travel Partners Sp. z o.o.
Regon:364086979 NIP:6182151646

Tu jesteśmy