W grupie siła! Znamy to doskonale!
Wyślij swoich pracowników na integrację
Zbierz grupę i zwiedzaj świat razem z nami

Wyjazdy integracyjne

Wiemy jak ważna jest integracja w firmie. wiemy też jak istotnym elementem dla pracownika jest motywacja. Wychodząc naprzeciw tym aspektom, zapraszamy Państwa na wyjazdy integracyjne. Wspólnie sprawimy, że załoga waszej firmy nabierze nowych inspiracji do pracy w waszej firmie. Dzięki wyjazdom integracyjnym współpraca pomiędzy kadrą waszej firmy jeszcze bardziej się usprawni. Tego typy wyjazdy to również szansa dla pracodawców na lepsze poznanie swojej kadry.

Wycieczki szkolne

Organizujemy wyjazdy dla dzieci w każdym wieku. Dbamy o to, żeby młodzież, która wyruszyła z nami w podróży brała czynny udział w wycieczce i jak najwięcej z niej zapamiętała. Stawiamy na rozrywkę i zabawę poprzez naukę. Nasze programy są niestandardowe, ponieważ zależy nam żeby nasi uczestnicy nie nudzili się na wyjazdach. Zwiedzamy miasta, parki narodowe, rezerwaty, muzea i wszystko co może przykuć uwagę młodych adeptów szkół.

Wycieczki dla seniorów

Seniorzy stanowią coraz liczniejszą grupę turystów. Wykorzystując swój czas wolny do aktywnego zwiedzania kraju i świata, poszerzają swoje horyzonty, poznając, bawiąc się i wypoczywając podczas naszych wyjazdów. Nigdy nie jest za późno, aby poznawać piękno świata i cieszyć się życiem, dlatego zapraszamy wszystkie uniwersytety trzeciego wieku, stowarzyszenia i koła emerytów i rencistów do współpracy.
"Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest
to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej." - Ryszard Kapuściński
Jesteś gotowy?
Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę i zaoszczędzić czas oraz pieniądze, to skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Napisz do nas.

Dziękujemy za wiadomość! Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops! Something went wrong while submitting the form

Kontakt do nas.

biuro@travelpartners.pl

62 599 94 94, 730 092 930

Pl. św. Józefa 1, 62-800 Kalisz

Travel Partners Sp. z o.o.
Regon:364086979 NIP:6182151646

Tu jesteśmy